navim.pl
Pytanie za 20 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
rafał wojtas
2010-11-20

jak włączyć bluetooth w laptopie ???

posiadam laptop dell studio 1555 mam w nim bluetooth (nawet go używałem!) lecz pewnego pięknego dnia nie był mi potrzebny, więc go wyłączyłem problem leży w tym, że nie mam zielonego pojęcia jak go włączyć siedzę nad tym problemem już co najmniej 4 dni i czuje się jak ... DEBIL :( Błagam pomóżcie!!!

Wszystkie odpowiedzi

user
Adrian G
2010-11-20
Powinieneś mieć na klawiaturze taki przycisk, pod którymś z F(1-12). Naciskasz fn(kolo lewego CTRL) i jednocześnie ten F przy, którym jest logo BT
user
rafał wojtas
2010-11-20
alee to nic nie daje;[
user
Adrian G
2010-11-20
a jesteś pewny, że wcześniej działał? może musisz sobie sterowniki ściągnąć. w tym lapie jest BT wbudowany tak?chyba nie potrzeba zewnętrznego adaptora.
user
moonlight2
2011-01-16
Pierwsze co się w takiej sytuacji nasuwa, to "czym się strułeś - tym się lecz" czyli którym przyciskiem wyłączyłeś, tym samym włącz.Z reguły są to małe przyciski (guziczki) umieszczone albo od przodu laptopa albo na szczycie klawiatury tuż przy/pod ekranem, jeden jest od BT, drugi od wi-fi itd.Być może, że trzeba będzie wejść w ustawienia BIOS-u gdyby jakimś cudem tam się wyłączył bluetooth ale chyba w twoim przypadku tak nie jest.
user
jululu
2011-06-13
W wyszukiwarce (Start-wyszukaj, lub Start i w pasku)wpisz "Bluetooth".Następnie kliknij "urządzenia bluetooth"(w wyniku wyszukiwania), po czym (wyświetla się okno, kliknij)"ustawienia bluetooth"(przycisk powinien znajdować się u góry, na niebieskim pasku. Po wyświetleniu kolejnego okienka, w zakładce "opcje" zaznacz "Pokaż ikonę Bluetooth w obszarze powiadomień". Potwierdź zmiany, klikając OK. W prawym, dolnym rogu powinien znajdować się znaczek Bluetooth. Klikając prawym przyciskiem myszy na logo, mamy dostęp do funkcji Bluetootha.
Trochę późno, ale mam nadzieję, że pomogłam.

Eksperci w kategorii Technika - Inne

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
wiadomosci