navim.pl
Pytanie za 20 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
monix22
2011-05-04

Proszę o napisanie OPOWIADANIA na temat "MIEĆ CZY BYĆ" - DYLEMAT WYBRANEGO BOHATERA LITERACKIEGO LUB WSPÓŁCZESNEGO NASTOLATKA.

Proszę o napisanie OPOWIADANIA na temat "MIEĆ CZY BYĆ" - DYLEMAT WYBRANEGO BOHATERA LITERACKIEGO LUB WSPÓŁCZESNEGO NASTOLATKA.Mam pewien pomysł o współczesnym nastolatku,

kto umie niech napisze o wyborze posiadaniu modnych i markowych ciuchów i szpanowanie sie nimi a pomiędzy byciu soba a nie udawaniu innej osoby przed innymi.PILNE.!.

OPOWIADANIE.!.

MA BYĆ SENSOWNE. PLISSS.

Wszystkie odpowiedzi

user
Renia33
2011-05-04
Według mnie nastolatkowie mają wiele problemów , kłopotów ,dylematów i innych ważnych spraw ,które według nich są nie cierpiącymi zwłoki.Właściwie jak powinno się podejmować decyzje .
Być sobą ,trzymać się swoich idei ,zmienić się dla innych, zmienić siebie całkowicie tak by innym to pasowało.Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać się całkowicie ku radości innych .Codziennie każdy z nas podejmuje wiele decyzji ,ale niektóre z nich odnoszą się do spraw bardziej istotnych.Trzeba więc nad niektórymi dłużej się zastanowić /pomyśleć.Poważnych decyzji nie należy podejmować pochopnie ,bo każdy nasz wybór ma swoje konsekwencje .Większość nastolatków chce być oczywiście na topie.Można pomyśleć ,że ludzie w młodym wieku i nie tylko ,ale w większości młodzież lubi się chwalić ,nowymi rzeczami ubraniami tym że są modnie ubrani itp.W każdym razie , niezależnie od tego co wybierzemy ,powinniśmy pamiętać ,iż często popełniamy błędy ,co może wyjść na naszą niekorzyść.
Jeżeli zmieniliśmy się wbrew własnej woli ,czyli jesteśmy ubrani na topie ,ale nam to nie pasuje to był to zły wybór.Niekiedy lepiej jest nawet podjąć błędną decyzję ,niż ciągle się wahać albo stać bezczynnie.
Młodzi ludzie/nastolatkowie mogą korzystać z rad kogoś bardziej doświadczonego starszego.Według mojej logiki powinni kierować się swoją intuicją.
"Życie to łańcuch przyczynowo skutkowych "

dopisz coś ,popoprawiaj to co ci nie pasuje
nie wiem czy to powinno być tak:{
:D:D:D

Eksperci w kategorii Nauka - Inne

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
wiadomosci