navim.pl
Pytanie za 15 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
Home >> Inne >> Ogólne
user
ktosiek16
2012-06-22

Jakie są dobre telefony dotykowe???

Chce sobie kupić telefon dotykowy ale nie wiem jaki jest dobry czy nokia czy samsung lub lg... podajcie mi dokładną nazwe telefonu jaki model i jaka marka:)

Z góry dziękuje

Wszystkie odpowiedzi

user
Izuuuuu89
2012-06-22
samsung Corby, Sony Ericsson Neo V, LG Bali (bardzo wygodnie się pisze eski jak na dotykowy.) Jeśli lubisz duże telefony to SE Xperia Arc, ze starszych modeli to np. Nokia 5800 xpress Music. Lg Cokie jest fajny. Niezadowolona byłam z Xperii Mini pro.
user
Herf
2012-06-23
Osobiście posiadam San Francisco z Orange, w Play nazywają ZTE Blade. Ten telefon jest najtańszy na rynku z rozdzielczością 800x480 oraz multidotykiem. Mając wrzucony najnowszy system Cyanogenmod 2.3.1 cieszymy się płynnością telefonu i żadna aplikacja nie będzie się zacinała! Sprawdź ile chodzi ten telefon nowy po Allegro, naprawdę telefon godny polecenia NISKA CENA za DOBRĄ JAKOŚĆ! Mam w telefonie wszystkie gry z Pegazusa, Super Nintendo, Gameboy Color i Advance, dosłownie konsolka z ładnym dźwiękiem. Poczytaj o tym telefonie recenzje gdzieś gdziekolwiek w internecie :)
user
Daniel Nowak
2012-06-24
Nokia C-7 i nie ma mocnych:P
user
GT :D
user
kazik-p
2012-06-28
ja mam samsung galaxy mini i sobie go bardzo chwale wygodny z androidem posiada GPS wifi bluthu to oczywiste i wiele innych dupereli :D
user
DOTYKOWE
POZDRAWIAM
PC - POMOCNY JEDNOROŻEC
user
gustavo
2012-07-15
Sony Ericsson Xperia Neo V Blue Gradient Sony Ericsson :D
user
LG

Eksperci w kategorii Ogólne

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
user
user

Nie znasz odpowiedzi na swoje pytania? Nie umiesz zrobić zadania domowego? Zadaj pytanie na navim.pl, a w 30 minut uzyskasz odpowiedź :)

Nowe pytania w kategorii

Zadanie
Czemu??????
Kategoria Ogólne
Zadanie
Odchudzanie
Kategoria Ogólne
Zadanie
Pomocy ;ddd
Kategoria Ogólne
wiadomosci