navim.pl
Pytanie za 15 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
ptsruc3
2013-01-03

pomożecie mi ?

mam taki problem jest w szkole taki chłopak ktury bardzo mi się podoba prosiłam koleżankę żeby się go zapytała czy mam u niego szanse niestety powiedział że nie ale od dłuższego czasu ciągle zamną chodzi i się na mnie patrzy jak myślicie czy mam u niego jakąś szanse

Najlepsza odpowiedź wybrana przez autora pytania

user
Ania1999
2013-01-06
Nie pytaj się nas. Spytaj się go w prost i już masz od niego odpowiedź my tego nie wiemy. Ja tylko mogę ci powiedzieć że może ty mu też się podobasz ale się wstydzi to powiedzieć.. Ja też tak miałam :)) i się okazało że mu się bardzo podobam. ;)) mówię warto się spytać w prost bo jak się nie spytasz teraz to do końca życia będziesz miała wyrzuty sumienia. że się nie spytałaś ale już będzie za późno bo on będzie szczęśliwy z inną.. Ja tego nie żałuję że się spytałam i teraz jestem z nim szczęśliwa :))

Wszystkie odpowiedzi

user
Może powinnaś zdobyć się na odwagę, i spytać czy jest szansa byście byli razem . ;) Jeśli powie że nie to po prostu nie jest Ciebie wart.
user
jochny125
2013-01-05
a moze warto tak zagadac od tak i wszystko to moze zmienic na lepsze ;)
user
weronika1031
2013-01-06
Chłopak se pomyślał pewno że języka ci zabrakło, gdybyś morze podeszła do niego i lepiej się z nim zapoznała zanim od razu pytać się o szanse do chodzenia.

Eksperci w kategorii Problemy sercowe

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
user
user

Nie znasz odpowiedzi na swoje pytania? Nie umiesz zrobić zadania domowego? Zadaj pytanie na navim.pl, a w 30 minut uzyskasz odpowiedź :)

Nowe pytania w kategorii

wiadomosci