navim.pl
Pytanie za 20 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user

Proszę pomóżcie mi !!

Mam bardzo wielki probelm w szkole. Chodziłam z takim chłopakiem 5 miesięcy, o imieniu Wojtek jest ode mnie o rok starszy. 
Zerwał ze mną bo twierdził że kocham innego, wtedy jak nie byliśmy razem  to on siedział cały czas z taką dziewczyną Emilią bo chciał żebym była zazdrosna o niego. To ja zrobiłam podobnie na facebooku ustawiłam sobie w związku z takim Łukaszem i on to widział ale po 15 minutach zmieniłam. W szkole z tym kolegą tylko się przytuliłam na powitanie i pożegnanie nic więcej . Później w szkole dochodziły do mnie plotki że jestem dwulicowa i wgl i mój chłopak z którym byłam 5 miesięcy wyzwał mnie kilka razy od "kurwy" i później koleżanka powiedziała mi że jak miała ognisko to tam byli chłopacy którzy chodzą do mojej szkoły i mnie obgadywali od dwulicowej. To miałam tego dosyć poszłam do mojej pani wychowawczyni i jej opowiedziłam że mnie wyzywa od kurwy. I ona go wezwała i na drugi dzień pani pedagog i moja wychowawczyni wezwali mnie i Wojtka. Powiedziała że mamy zakaz odzywania się do siebie jakoś to przebolałam. Ale chodzi mi dokładnie o to, że ona nad mnie wyzywa jak przeszłam koło niego to powiedział "ale zaśmierdziało". A ja boje się odezwać bo mamy zakaz. Co mam zrobić ? Cała szkoła się ze mnie śmieje ;c

Najlepsza odpowiedź wybrana przez autora pytania

user
Marianka1996
2013-04-27
moim zdaniem nie zwracaj na to uwagi, jak będziesz coś się do niego odzywała to będzie coraz gorzej a tak to zapomną o tym i znajdą sobie jakiegoś innego ,,kozła ofiarnego" ; )

Wszystkie odpowiedzi

Nie udzielono odpowiedzi na to pytanie. Bądź pierwszy i zdobądź punkty :)

Eksperci w kategorii Problemy sercowe

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
user
user

Nie znasz odpowiedzi na swoje pytania? Nie umiesz zrobić zadania domowego? Zadaj pytanie na navim.pl, a w 30 minut uzyskasz odpowiedź :)

Nowe pytania w kategorii

wiadomosci