navim.pl
Pytanie za 20 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
Kills_PL
2013-06-20

Co ja mam teraz zrobić? Pomóżcie proszę

Witam mam problem ponieważ...:
Od czego tu zacząć no dobra zaczęło się to jakieś 2 tygodnie temu jak ja zmieniłem hasło na szkolnych komputerach (na jednym tylko ;P). Wszyscy myśleli, że to taki jeden z młodszej klasy (taki przymulony...) Niestety dziś w szkole wszyscy nauczyciele pomyśleli, że to nie on tylko jeszcze inna osoba (Nie będę mówił imion ze względu prywatności) Ta osoba jak i większość z mojej klasy wiedzieli, że to ja. Pani (xxx) powiedziała, że jak się nie przyznamy to obniży nam oceny z zachowania. Ja jak i mój kolega, który jest po mojej stronie mówimy że nie obniży bo znam ją nie od dziś i raczej nie obniży :) Jednak tylko my tak myślimy, a reszta klasy myśli inaczej. Teraz każdy chcę żebym się przyznał. Na szczęście udało mi się ich namówić żeby nie powiedzieli. Jeszcze tylko dwóch kolegów chcą powiedzieć (raczej uda mi się ich przekonać ale o niczym nie obiecuje) i jeszcze ten na którym jest teraz wina chcę żebym powiedział, że ja to zrobię albo sam to zrobi... Co ja mam teraz zrobić, Gdybym się przyznał to nie dość że bym sobie popsuł u nauczycieli opinie to bym jeszcze miał taki wpierdol... W najgorszym wypadku mogę mu wpierdolić i będzie spokój ale tego wolałbym nie robić.

PS: nie piszcie odpowiedzi typu: po co ty to zrobiłeś? Wypier*alaj! Ty jesteś poje*any itp.
Dodam jeszcze że to było zrobione dla beki ;D Chciałem te hasło usunąć po kilku dniach..

 

Wszystkie odpowiedzi

user
matriks789
2013-08-20
spoko tez mialem podobna sytuacje ja sie przyznalem.
moja mama mowi ze najlepiej jest sie przyznac
nawet najgorsza prawda jest lepsza niz piekne klamstwo
:-)
user
angelika747
2013-08-20
To może spróbój znów zmienić chasło na poprzednie?
user
sonik406
2013-08-22
Spoko brooo. Miałem już taką sytuacje i odrazu się przyznałem dostałem 5- (ujemne) i po sprawie . Z góry pozdrawiam : ).

Eksperci w kategorii Sprzęt

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
user
user

Nie znasz odpowiedzi na swoje pytania? Nie umiesz zrobić zadania domowego? Zadaj pytanie na navim.pl, a w 30 minut uzyskasz odpowiedź :)

Nowe pytania w kategorii

Zadanie
help my ???
Kategoria Sprzęt
wiadomosci