navim.pl
Pytanie za 10 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
Amy93
2013-08-07

Jak o kims zapomniec?

Czy ma ktos jakas sprawdzona metode na zapomnienie? Nie dawno odbywalam praktyki i poznalam fantastycznego, wolnego ( starszego ode mnie o 30 lat) lekarza. Prawil mi komplementy, byl w stosunku do mnie opiekunczy...od tego czasu nie ma chwili zebym o nim nie myslala. Wiem, ze to nie ma sensu, ze nigdy nie zwroci na mnie uwagi, poniewaz moglby byc moim ojcem, po za tym  jestem tylko studentka. W kolejnym semestrze znow wracam na ta placowke i boje sie, ze sie rozsypie z powodu negatywnych mysli. Jak zapomniec?

Wszystkie odpowiedzi

user
Nie ma takiej metody.
Musisz zająć się czymś innym ale jeżeli wracasz do tej placówki z powrotem i będziesz go widywała to wątpię żebyś zapomniała ... A jak mówisz że mógłby być twoim ojcem to po co takim głowę zawracasz rozglądaj się w swoim wieku lub trochę starszego ..
Wtedy o tym zapomnisz będziesz nim zajęta i wtedy będziesz o nim myślała ... Nie da się od tak zapomnieć o kimś .. Myślę że trochę pomogłam .. :) Powodzenia
user
matriks789
2013-08-20
nie mysl o tej osobie
mysl o innej ablo innym
user
sonik406
2013-08-22
Mam do zapropowania 2 sposoby.1 Przestań o jej,nim myśleć.2 Ustal sobie np. że bendziesz zbierał pieniądze na lot do np. Hiszpani. Jęśli moje 2 sposoby nie podziałały to przepraszam : (. Z góry Pozdrawiam : ).

Eksperci w kategorii Problemy sercowe

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
menu
user
user

Nie znasz odpowiedzi na swoje pytania? Nie umiesz zrobić zadania domowego? Zadaj pytanie na navim.pl, a w 30 minut uzyskasz odpowiedź :)

Nowe pytania w kategorii

wiadomosci