navim.pl
Pytanie za 20 pkt. Odpowiedz na pytanie i zostań ekspertem
user
kris11261
2014-09-28

Jak poderwać dziewczynę !!!

Jak można łatwo poderwać dziewczyne tak do życia dłuższego mam już kilka swoich latek (18) i dalej nie mam dziewczyny pomocy !!

Wszystkie odpowiedzi

user
Na początku do niej pisz. Pokaż że ci zależy na przyjaźni a później cos więcej.
user
zwariowana;*
2014-09-29
O stary ! ( nie bierz tego do Siebie ) To, że masz 18 lat nie znaczy wcale, ze musisz mieć już dziewczynę :D Ale nie będę Ci tu pisać o czekaniu na prawdziwą miłość, bo po twojej wiadomości wnioskuję, iż bardzo Ci zależy :) Tak jak napisała koleżanka Justysia, napisz do Niej ale wcześniej przekonaj się czy dziewczynie na Tobie zależy, nie każda lubi kiedy chłopak jest nachalny. Dziewczyny lubią kiedy chłopak się przed nimi popisuje, kiedy z nimi rozmawia, zaproś ja gdzieś, zapytaj czy pójdzie z Tobą na mecz czy gdzie Ty tam chodzisz :D Jeżeli się zgodzi znaczy, ze Cię lubi a stąd już droga pisania, wymiany numerami i może czegoś więcej ;) Mam nadzieję, że pomogłam :)
user
Yossarian22
2014-10-02
Po pierwsze i najważniejsze, nie możesz wpaść do friendzone. Najgorsze co możesz zrobić, to zachowywać się jak petent, okazywać jej zainteresowanie. To ona ma się o Ciebie starać, masz być wyzwaniem. Możesz mi zaufać, to działa. Mógłbym nawet pomóc Ci z tym indywidualnie, chociaż jestem młodszy od Ciebie ;p

Eksperci w kategorii Miłość, związki i przyjaźnie -

Zobacz inne nowe pytania zadane w serwisie

user
Pyta zwariowana;* w kategorii Uroda i styl - Inne , wartość 15 pkt
2016-01-03
Noszenie tuneli
wiadomosci